Dil Seçiniz
Telefon
WhatsApp

Rezervasyon Onay Formu

Kurumsal

Rezervasyon Onay Formu

ÖRNEKTİR

REZERVASYON ONAY VE BİLGİ FORMU (VOUCHER)

Gayrimenkul Tipi   : VİLLA

Gayrimenkul Adı   :

Kişi Sayısı           :

Gayrimenkul Sayısı :

 

Rezervasyona Ait Detaylar

Müşteri Adı Soyadı:

Giriş Tarihi:          

Çıkış Tarihi:

Onaylanan Rezervasyon Tarihi:


Şartlar ve Koşullar

*Villa Bul yalnızca rezervasyon talebi almış olduğu müşteri adına Acente olarak sorumluluklarını yerine getirmekle mükelleftir. Müşterinin şirketimizden talep etmeden şahsen yapmış olduğu diğer anlaşmalar (transfer firmaları, tur acenteleri, sosyal etkinlik acenteleri vb.) içerisinde yaşayabileceği aksaklıklarda sorumluluk kabul edilmemektedir. Ancak Acentemizden talep edilmiş olan hizmetler ile ilgili yapılan anlaşma esas alınır. İş bu anlaşma dâhilinde müşteri ve acentemizde bulunacak bu form içerisinde verilecek hizmet detayı belirtilecektir. Yapılan rezervasyon kapsamında tüm şartlar ve yükümlülükler yapacağımız kontrat ile imza altına alınacaktır. Rezervasyon yetkilimizden sözleşme genel şartlarını talep edebilirsiniz.

  *Rezervasyonunuz ile ilgili soru ve görüşleriniz için tarafınızdan rezervasyon işlemlerini gerçekleştirmiş olan müşterimizin isim-soy isim ve telefon numarasını belirterek, rezervasyonunuzun gerçekleştirildiği villa / apart kodu ile birlikte tarafımıza e-mail ya da telefon yolu ile ulaşabilirsiniz.

 *Grup lideriniz 18 yaşını doldurmuş olmalıdır. Rezervasyon işlemlerinde grup lideri onayı ile aşağıda belirtilen koşul ve şartları kabul etmiş sayılacaktır.

 *Rezervasyon işlemi gerçekleştirilen Villa / Apart giriş saati 14:00 olarak belirlenmiştir. Çıkış saati ise 10:00 ‘dur. Rezervasyon işlemi gerçekleştirilen Villa / Apart giriş tarihinde müsait ise rezervasyon sorumlusu giriş – çıkış saatlerinde esneklik sağlama hakkına sahiptir.

 *Müşterinin onaylanan rezervasyonuna ait kiralama tarihinde ya da gayrimenkulde herhangi bir sebepten dolayı değişiklik olması durumu söz konusu olduğunda Villa Bul ekibi tüm çözümleri sunmakla sorumludur. Alternatif üniteler ve tarihler müşteriye detayları ile sunularak çözüm odaklı çalışma gerçekleştirilir ve rezervasyon işlemleri yeniden düzenlenir.

 *Kiralama işlemi gerçekleştirilen Villa / Apart için müşteriye sunum kanallarımızda belirtilen konaklama kapasitesi aşılmamalıdır. Kapasite dâhilinde konaklayacak kişiler rezervasyon işlemleri sırasında mutlaka belirtilmelidir. Giriş tarihi öncesinde ek misafir olması durumunda konaklama kapasitesi aşılmıyor ise ek yatak ücreti tarafımızdan talep edilmemekle birlikte yeni müşteriye ait bilgiler konaklama tarihinden en az 3 iş günü içerisinde tarafımıza ulaştırılmalıdır.

*Kiralama süreci içerisinde konaklanan gayrimenkul içerisinde oluşabilecek hasarlar için girişte ‘Ev Kullanım Sözleşmesi’ düzenlenmektedir. Bu sözleşme ile müşterinin bilgisi dâhilinde hasar bedelince tutar sözleşme maddeleri temel alınarak karşılanır.

 *Ölüm, hastalık, kaza vb. durumlarda rezervasyonunuzu iptal etmeniz gerekiyor ise durumunuzu ilgili belgeler ile müşteri temsilcinize iletiniz. Rezervasyonunuzun onaylandığı andan itibaren, rezervasyonunuza yapacağınız iptallerde ön ödeme iadesi söz konusu değildir.

 *Rezervasyonunuzun Villabul tarafından değiştirilmesi söz konusu olduğunda, tatiliniz için seçmiş olduğunuz gayrimenkule alternatifler sunulur. Müşterinin alternatif ünite sunumuna onay vermesi halinde tatil süreci için işlemleri yeniden düzenlenir ve gerekli belgeler müşteriye ulaştırılır. Acentenin taahhüt etmiş olduğu hizmetleri yine getirmiş olmasına rağmen, engel teşkil edebilecek terör, grev, olumsuz hava koşulları, yol engeli ve savaş ihtimali gibi durumlar söz konusu olduğunda tatilinizi iptal veya tehir edebilir. Bu durumda tüketicinin tazminat hakkı yoktur.

 *Müşterinin konaklama süreci dahilinde komşu alanlara taşkınlık, rahatsızlık vb. hak ihlali söz konusu olur ise, Villa Bul ya da ev sahibi, yapılan sözleşmeyi tek taraflı fesih ederek müşterinin Villa / Apart tatiline son verme ve tahliye hakkında sahiptir. Bu durumda sorun sahibi müşteri hak talep edemez.

 *Gayrimenkul içerisinde konaklama sürecinde oluşan anlık tadilat, onarım ya da temizlik durumlarında Villa Bul Ekibi ya da Ev Sahibi müşterinin bilgisi ve müsaadesi ile mülke girme yetkisine sahiptir.

 *Sorunsuz bir tatil süreci geçirmeniz adına Villa Bul ekibi bütün detayları ile en iyi hizmet kalitesi ile yanınızda olacaktır. Tatiliniz sırasında yaşanması ihtimali olan bazı kazalar ya da olaylar (yaralanma, düşme, havuz etrafında düşme nedeni ile yaşanacak kazalar, elektrik çarpması, hırsızlık, v.b) meydana gelebilir. Bu kazalar ev içinde ya da dışında olabilir. Bu gibi durumlardan Villa Bul Sorumlu değildir. Acente olarak önlem almanız adına tatil sigortası yaptırmanızı tavsiye ederiz.

 *Tatil süreciniz içerisinde acentemizin sorumluluğunda olan hizmet alanlarında istenmeyen bir durum ile karşı karşıya olmanız halinde Villa Bul personelleri ile irtibata geçmeniz yeterlidir.

 *Villa Bul ve Müşteri arasında anlaşmazlığın söz konusu olması halinde bu durumdan T.C Kanunları ve Muğla ili bölge mahkemeleri yetkilidir.

 COVİD – 19 Sebebiyle iptal olan rezervasyonların ön ödemesi iade edilecektir.

VİLLABUL MÜŞTERİ HİZMETLERİ

Unvan: AHMET SARP ÖZBİLEN

Adres: Çiftlik Mah. 155 Sok. No: 10/B Fethiye / Muğla

Tel: +90 506 8580658 veya +90 543 849 90 98

 

ÖDEME BİLGİLERİ:

TOPLAM ÖDEME:     ₺  

                                        

ÖN ÖDEME:      ₺                   KALAN:    ₺               DEPOZİTO:      ₺